Ударни вести

Трајков: МНР стана социјална служба, се прибира партиска испостава и се унапредуваат преку ноќ

Универзитетскиот професор Викторија Трајков која и воедно е кариерен дипломат и стратешки соработник за меѓународна политика на претседателот на ВМРО-ДПМНЕ...

Повеќе

Од денес општинската администрација на Арачиново нема да работи поради „безбедносни причини“

Информативна служба на Општина Арачиново ги информира граѓаните дека општинската администрација од денеска нема да работи поради „безбедносни причини“. –...

Повеќе
Страна 1 од 115 1 2 115

Најнови вести