Wednesday, April 17, 2024

Uncategorized

Мицкоски: Ова се клучните проекти од изборната програма Платформа 1198 на ВМРО-ДПМНЕ, намален парламент, инвестиции, нови вработувања, силно образование, здравство и многу други проекти за граѓаните

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на денешната презентација на програмата Платформа 1198 најави клучни проекти кои ќе ги реализира идната...

Повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6