Вести

Остана уште СДСМ: И ДУИ сака претседателските и парламентарните избори да се одржат заедно

Демократската унија за интеграција (ДУИ) размислува претседателските и парламентарните избори да се одржат заедно. Министерот за надворешни работи Бујар Османи...

Повеќе
Страна 2 од 171 1 2 3 171